کارنامه سال ۹۱ معمارشیتکت

کارنامه سال 91 معمارشیتکت

سال ۹۱ با همراهی شما یک سال پر کار و البته پربار! بود. اتفاقاتی که شما مستقیم و غیر مستقیم در طول سال لمس کردید را به طور خلاصه مرور می کنیم.

تغییر هاست که با اون خیال همه از اخطارهای مصرف پهنای باند و منابع سرور راحت شد، در این راستا چند بار در طول سال درگیر عملیات انتقال بودیم، شاید سه یا چهار بار.

مستقیم شدن لینک تمامی کتابها با خرید فضای هاست دانلود و باید به جدیت گفته شود این موضوع امکانپذیر نشد مگر با حمایتهای شما، در کارنامه سال قبل مستقیم شدن لینک به خیال پردازی تعبیر شده بود، این یک گام بلند و پر چالش برای ما به حساب می اومد. با استقبال شما پهنای باند این فضا شاید بیش از ۵ بار افزوده شد…

تغییر کامل پوسته ما سال ۹۱ هم مثل ۹۰ تغییر پوسته داشتیم، مشخصا پوسته جدید هم کاستی هایی دارد اما حس و حال دوستانه تری پیدا کرده، سال ۹۲ هم حتما تغییر ظاهری وبگاه در برنامه کاری هست.

ایجاد امکان همکاری شما با ارسال نوشته از طریق عضویت و فضای کاربری، برادرا توجه کنید که فرایند ایجاد فضای کاربری قبلی و جدید هزینه ای بیش از تغییرات پوسته داشته بنابر این در استفاده از این فضا صرفه جویی نکنید. جعبه متن ارسال نوشته ها و تصاویر عینا همان چیزی است که در پشت صحنه از آن برای ارسال متن و تصویر استفاده می بریم.

ایجاد گروه بچه های کارگاه در سایت ضاله فیس#بوک در این گروه گفتگوهای خوبی شکل گرفت (طبق قانون جدید نمیتونیم لینک بدیم، حق این کار رو نداریم!)

ارسال مطالب کارگاه به صورت هر چهار روز یک بار

ادامه طرح ارائه کتاب به صورت هر چهار روز یکبار

همکاری دوست گرامی آقای علیرضا که ارسالهای خیلی خوبی در زمینه کارگاه و اجرا داشتند، در سال آینده برنامه هایی برای کاملتر شدن این همکاری خواهیم داشت.

شروع طرح ارائه و نقد فیلم به صورت آزمایشی، با همکاری دوست عزیز محمد رضا مجاهدی البته بخشی از ارائه فعلا متوقف شده که در خصوص اون هم در سال آینده با شما صحبتی خواهیم داشت. این رو بدونید که برای ارائه ماهانه سال آینده فیلمها روی سرور دانلود ارسال شده و آماده است. البته محمد رضا نوشته هایی مثل مشاهیر معماری هم ارائه کرده که بسیار ارزشمند هستند.

سری هم بزنیم به آمار و ارقام

ذکر این نکته ضروری است که آمار ما مثل آمارهای حکو@مت ایر#ان دروغ نیست و واقعی است، چون سود و زیانی از این آمارها نداریم.

نوشته ها از ۴۲۵ به ۶۴۳ مطلب رسید، بیش از ۵۰ درصد افزایش

بازخوردهای شما از ۱۵۵۵ به ۲۶۳۲، حدود ۷۰ درصد افزایش

تعداد بازدیدها از ۶۴۴۲۳۸ به ۱۲۲۹۷۸۲ ، سال ۹۱ نزدیک به دو برابر سالهای ۸۹ و ۹۰ بازدید داشتیم، بیشترین بازدید روزانه هم بالاخره از مرز ۳۰۰۰ در روز گذشت

تعداد دوستان صفحه معمارشیتکت در فی$سب#وک به بیش از ۱۰۰۰ نفر رسید

برنامه های سال ۹۲

سال ۹۲ به نظر سال چالش بر انگیزی می رسد، شاید یکی از مهمترین برنامه ها حفظ دستاوردهای دو سال گذشته است. حفظ موقعیت لینکهای مستقیم که متاسفانه در نیمه دوم سال حمایتهای کمی را جذب کردند و روی لبه پرتگاه هستند، ادامه طرحهای ارائه هر چهار روز یک کتاب و یک مطلب کارگاهی، راحت تر کردن مسیر همکاری دوستانی که با ما همراه هستند از مهمترین برنامه های ماست. علیرضای گرامی، نشد که پیش از فرا رسیدن سال تازه با هم گفتمانی داشته باشیم، ایرادی ندارد ابتدای سال آینده حتما نشستی خواهیم داشت. راستی ساماندهی نسخه موبایل هم در برنامه است.

خیالپردازیهای سال ۹۲

از برنامه هایی که بیشتر به دلیل نبود هزینه و نیرو بیشتر به خیالپردازی شبیه شده، به روز کردن سه باره چهره وبگاه به طوری که به طرح یک سایت معماری نزدیک تر شود و پالایش و ایجاد یک محیط کاربری خوب که شما را به نوشتن ترغیب کند را می توان نام برد، این بخش ها طراحی شده ولی هزینه بالایی دارد.

در سال ۹۱ بخشهایی از خیالپردازیهای سال گذشته رنگ واقعیت به خود گرفت و راه ما را برای خیالپردازیهای بیشتر باز کرد. شما هم در بخش نظرات در این خیالپردازیها با ما همراه شوید.

تشکر و تقدیر

دوستان از همه افرادی که از ما حمایت کردند و برای ما گمنام هم هستند صمیمانه سپاسگذاریم، مطمئن باشید حمایتهای شما موجب دلگرمی ماست، نیمی از بازدیدکنندگان فقط دانلود می کنند و ۲۰ درصد مطالب را می بینند و ۲۰ درصد دقت می کنند و ۱۰ درصد هم می خوانند، ما با همه شما همراه هستیم حتی آن نیمه ای که فقط دانلود می کنند. اینجا متعلق به شماست. امیدواریم سال خوبی در کنار هم داشته باشیم.

565

پر کن پیاله را، کین جام آتشین ... دیریست ره به حال خرابم نمی برد

دیدگاه کاربران
 • امیر ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ / ۷:۰۱ ب٫ظ

  شما ها بهترینید…شک نکنید…بهترین هم بمونید…

 • مینا ۱۴ فروردین ۱۳۹۲ / ۸:۴۹ ب٫ظ

  انشاالله که همه ایده پردازیاتون به حقیقت بپیونده چون سایتتون فوق العادست بی اغراق

 • arash ۱۱ فروردین ۱۳۹۲ / ۱۱:۳۱ ب٫ظ

  سلام به شما من این مجموعه را از زمانی که وبلاگ بود میشناختم
  این به شما به گم که من از اون دست آدمایی هستم که میان دانلود میکنن ولی برام بعضی سایت ها از یاد نرفتنی هستند و برای امثال این سایت ها که من را کمک کرده اند رایگان هر کاری از دستم بر بیاد میکنم سایت معماری شما یکی از اون سایت های خوب هست که اگر همین طور به خوبی باقی بماند امید وارم که بماند وبه محبوبیتش روز به روز افزایش یابد
  سایت های محبوب p30download mihandownload
  لطف: کنید سایت را اگر می خواهید تغیر دهید ان را ساده وبا ایدهنو انرا انجام دهید که ماندگار وبا هزینه کم هم انجام شود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان