تنها تویی که دست تکان می دهی …

تنها تویی که دست تکان می دهی

دوستان یک مرحله از ارائه های زمینه این سال به پایان رسید. امسال ما دو ارائه زمینه داشتیم، سلسله مطالب ارائه کتابها و همینطور ارائه تصاویر و مطالبی هر چند کوتاه در مورد کارگاه و اجرای معماری. در ماه های پایانی سال دو همراهیِ با ارزش داشتیم، یکی شروع نقد و بررسی آثار معماری از طریق ارائه فیلم برای دانلود که محمد رضا مجاهدی عزیز انجام دادند و البته مشتاقانه منتظر ادامه این نوشته ها هستیم.

دوم ارائه فیلمهای ارزشمندی در خصوص اجرا که علیرضای گرامی انجام داد و مسلما از این مطالب ارزشمند همه استفاده بردیم.

از این روز تا روزهای ابتدایی سال آینده ارائه زمینه نداریم و یک سری برنامه ریزی ها مثل همیشه خواهیم داشت برای سال آینده که قطعا حاصل این برنامه ریزی ها به همراه کارنامه سال ۹۱ در ابتدای سال ۹۲ اعلام خواهد شد.

دوستان از شما دعوت میکنم در این برنامه ریزی ها با نظرات و ایده های خود با ما همراه باشید. نظر تک تک شما خوانده و همه ایده ها بررسی می شود.

… تنها تویی که دست تکان می دهی

آنگاه

در چارچوب پنجره ها

شب شعله می کشد … (قیصر امین پور)

منتظر بازخوردهای شما هستیم تا با برنامه های خود همراه کنیم.

565

پر کن پیاله را، کین جام آتشین ... دیریست ره به حال خرابم نمی برد

دیدگاه کاربران
 • عباس ۱۵ اسفند ۱۳۹۱ / ۵:۳۲ ق٫ظ

  سپاس از شما

 • حسینی ۱۰ اسفند ۱۳۹۱ / ۵:۵۸ ق٫ظ

  سلام انصافا خسته نباشین! اولش فکر کردم میخواین بنویسین دیگه نمیایم و ازین حرفا که اغلب توی سایت هاو وبلاگای معماری میبینیم : ( ولی بعدش خوشحال شدم …
  امیدوارم سال جدید رو پرانرژی تر شروع کنین : )

  • مهدی مطلق ۱۰ اسفند ۱۳۹۱ / ۷:۵۱ ق٫ظ

   آقای حسینی عزیز، شما هم خسته نباشید، مدتی بود که بازخوردهای ارزشمند شما رو نداشتیم، نظر لطف شما و همه دوستان انرژی دهنده ادامه راه بوده و هست. در این فاصله هر ایده یا انتقادی از ما هم داشتید استقبال می شود. سپاس از شما

 • مینا ۶ اسفند ۱۳۹۱ / ۸:۲۱ ب٫ظ

  سلام
  من دانشجو کارشناسی معماری ام.
  چندوقتی میشه که مدام میام اینجا اما تا حالا نشده بود نظریدم
  واقعا کار ارزشمند و قابل تقدیری انجام میدید من به شخصه که کلی ازتون درس گرفتم امیدوارم همچنان پرانرژی به فعالیتتون ادامه بدید.

 • پژمان علی پور ۵ اسفند ۱۳۹۱ / ۶:۵۰ ق٫ظ

  سلام
  خسته نباشی..نباشید….بابت همه چیز ممنونم…آرزوی موفقیت و تندرستی و سالی خوب و خوش را برای شما آرزومندم…موفق و پاینده باشید

 • محمد رضا مجاهدی ۴ اسفند ۱۳۹۱ / ۵:۲۴ ب٫ظ

  اقدام به نوشتن مطلب در سایت یکبار دیگر به من ثابت کرد نظم و برنامه ریزی و زمان بندی دقیق ارائه مطالب توسط مهندس مطلق و پای بندی به آن و تداومش در این چند سال از عمر معمارشیتکت از هر کسی ساخته نیست. امیدوارم من هم بتوانم این صفت شایسته منظم و با برنامه بودن را ازایشان یاد بگیرم. لذا از دوستانی که منتظر ارائه منظم مطالب فیلم ها در این سایت بودند پوزش می خواهم و اعلام می کنم قصور از بنده بود اما تلاش می کنم تا در این فرصت حدودا ۴۰ روزه تا بعد از تعطیلات نوروز خودم را با نظم سایت در ارائه مطالب هماهنگ کنم. تا در سال ۹۲ کار ارائه فیلم و مشاهیر مهندسی با روال منظمی که مخاطبین این سایت انتظار دارند پیش رود. خدا قوت به ایشان و تشکر از همه کسانی که در اینجا از آنها می آموزم.

  • aligoolakh ۴ اسفند ۱۳۹۱ / ۵:۵۳ ب٫ظ

   Such a Great Man

 • aligoolakh ۳ اسفند ۱۳۹۱ / ۶:۳۶ ب٫ظ

  آرزوی موفقیت روزافزون شما را از ایزد ممنان دارم ، واقعاً خسته نباشید.کار بزرگی میکنید ، مهم نسیت چه قدر درست و غلط است ، مهم اینجاست که رو به جلو حرکت می کنید.دستانتان پر توان ، روحتان شاداب باد.

  • مهدی مطلق ۴ اسفند ۱۳۹۱ / ۸:۴۱ ق٫ظ

   سپاس بیکران از شما مهندس گرامی، بی شک همراهی شما و سایر دوستان تاثیر مهمی بر این سری از برنامه ریزی ها داشته و خواهد داشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان