آجر شیشه ای

آجر شیشه ای

شماره موضوع : ۰۰۹۳

یکی از مصالحی که معماران به آن علاقه دارند آجر شیشه ای است. اجرای آن با چسب مخصوص آجر شیشه ای، سیمان سفید و سیمان سیاه امکان پذیر است و البته در هنگام استفاده از سیمان باید بین درزهای افقی آجرها مفتول ۵ میلیمتر حدودا استفاده شود…آجر شیشه ای

در حاشیه ها و زیر هم استفاده از نوار منعطف به جهت انقباظ و انبساط لازم است. همچنین اتصال جانبی به وسیله ورق فلزی که به صورت ال شکل تا شده و هر ۲ تا ۳ ردیف در بندهای آجر شیشه ای قرار میگیرد برقرار می شود.

آجر شیشه ای

565

پر کن پیاله را، کین جام آتشین ... دیریست ره به حال خرابم نمی برد

دیدگاه کاربران
 • aligoolakh ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ / ۶:۴۳ ب٫ظ

  بله ، ولی فاصله نگه دار هایی که من قبلاً استفاده می کردم پلاستیکی شفاف بیرنگ بوده و به شکل صلیب بوده است.بنابراین در کار تابلو نمیشد.الته در یک کار هم سیمان سفید و پور سنگ و چسب چوب رو با هم قاطی کردم زدم تو کار ، بعدش واقعاً لای بندها و بلوک ها سفت شد!

 • aligoolakh ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ / ۱۰:۰۶ ق٫ظ

  فرق بلوک شیشه ای کریستالی و تقلبی در این است که زمانیکه بلوک شیشه ای کریستالی اصل را در زاویه ۴۵ درجه نسبت به نور بگیرید می توانید به صورت آیینه آنطرف را ببینید ولی در مدل تقلبی آن نمی شود.در ضمن من برای پر کردن لای بلوک شیشه ها از فاصله نگه دار و چسب آکواریوم استفاده می کنم.

  • مهدی مطلق ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ / ۴:۳۹ ب٫ظ

   برای تشخیص بلوک شیشه ای نکته جالبی بود! البته ما هم از فاصله نگهدار استفاده میکنیم ولی چسب آکواریوم حالت شفافیت داره و اون فاصله نگهدار توش دیده میشه، مگر اینکه نهایتا با یه مصالح دیگه ای بند کشی کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان