عایق رطوبتی لایکو پلاست

عایق رطوبتی لایکو پلاست

شماره موضوع : ۰۰۸۰

قبلا در خصوص عایق رطوبتی لایکوپلاست محصول شرکت لیده آلمان گفته بودم خدمت شما، در این عکس هم می بینید که چگونه به راحتی بخشی از کار با این عایق انجام می گیرد، شیوه کار بسیار ساده است، آماده سازی سطح زیرین، یک لایه نزدیک به ۲ میلیمتر از ماده عایق سپس پهن کردن توری عایق و اجرای لایه دوم، این اجرا با فرچه هم انجام میگیرد و بسیار ساده است…

عایق رطوبتی لایکو پلاست

مواردی که باید به آن توجه شود یکی سرعت اجرا در مساحت کم و کندی آن در مساحتهای بالاست، دوم قیمت آن که تقریبا معادل قیمت عایق آبی کناف است منتها من فکر میکنم از آن اساسی تر باشد و کاربرد وسیعتری هم دارد طبیعتا … در خصوص مقاومت بالای آن هم که قبلا صحبت کردیم.

عایق رطوبتی لایکوپلاست

یک نکته دیگر اینکه هر چه سطح زیرین صافتر و مرتب تر باشد و هر چه نفر مهارت بیشتری داشته باشد، در مصرف این مصالح صرفه جویی بیشتری می شود.

565

پر کن پیاله را، کین جام آتشین ... دیریست ره به حال خرابم نمی برد

دیدگاه کاربران
  • شباهنگ آگاه ۱۲ مهر ۱۳۹۴ / ۱:۲۳ ب٫ظ

    سال ۸۸ تا ۸۹ تو تهران ما نماینده این شرکت بودیم . شرکت کیمیا پلیمر آذران . نماینده انحصاری . متاسفانه برخی از محصولات آقای یورگن لایده خوب نبود و قبل از موعد مقرر تو انبار فاسد شد و به همین علت ارتباط ما قطع شد ولی از این محصول تو بدنه سد سیاه بیشه و تصفیه خونه شماره ۲ شمالی اهواز استفاده شد.
    محصول رابر شده ولی چسبنده این پایه شیمیایی هم وجود داشت که الانگیشن زیادی داره.

  • هیراد ۱۰ فروردین ۱۳۹۲ / ۵:۲۲ ق٫ظ

    با سلام این نوع عایق و از گجا میشه تهیه کرد یا در ایران نمایندگی داره ممنون میشم یه سری تو ضیحات اضافی غیر از سایت اصلی و به زبان فارسی بدید ممنون

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان