پایان یک دوره ارائه کتاب

ارائه کتاب

بالاخره یک دوره طولانی ارائه کتاب در این روز که مصادف با سالگرد ازدواج شیخ الرئیس ابوعلی سینا و همینطور تولد بچه دوم جابر ابن حیان هستش … به پایان رسید این پایان ها و شروع ها به ترک سیگار دوستان می ماند، یک روز ترک میکنند و روز دیگر که هوا ابری شد  … دوباره بستر فراهم شده و …

ما هم تا پایان سال جاری یک دوره تنفس خواهیم داشت، در این فاصله کتابهای زیادی اضافه شده که به مرتب سازی و شماره بندی و معرفی نیاز دارند. به امید خدا از ابتدای سال آینده دوباره ارائه کتاب برای یک سال دیگر ادامه خواهد یافت … به نظر می رسد ارائه و معرفی کتاب موضوع بسیار سختی برای جذب همفکری و همکاری مخاطب باشد. کارهایی بود مثل ایجاد بستر ارسال مطلب یا معرفی کتاب فارسی (فقط معرفی) که برای دوستان کاملا امکانپذیر بود. به این شکل که کتابهای فارسی معماری که مطالعه کردید را می توانستید با یک توضیح خلاصه اینجا معرفی کنید. تعجب میکنم که چرا این اتفاق نیفتاد.

به هر حال این دوره تنفس شاید این فرصتی باشد برای یک بازنگری کلی. از دو هفته دیگر برای پر شدن جای ارائه کتاب موضوعات کارگاهی به صورت هر دو روز یکبار ارائه می شود، شاد و پیروز باشید.

565

پر کن پیاله را، کین جام آتشین ... دیریست ره به حال خرابم نمی برد

دیدگاه کاربران
  • leila ۱۵ آذر ۱۳۹۱ / ۹:۲۲ ق٫ظ

    kheili site khoobi bod in site va hast albate
    man vaghean tashakor mikonam azatoon va khasteh nabashid migam
    manoon

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان