در مورد لینکهای مستقیم: لطفا مطالعه بفرمایید.

به لطف حق و کمک های انسان دوستانه شما بالاخره ارائه لینکهای مستقیم برای کتابها محقق شد. جا دارد از همه شما دوستانی که کمک کردید و برخی رو می شناسم و برخی گمنام بودند تشکر کنم. شمایی هم که کمک نکردی و تند و تند لینکها را کلیک می کنی، ایرادی ندارد این یک کار غیر انتفاعی بوده و خواهد ماند. هزینه های دریافتی شما همیشه صرف بهتر شدن وبگاه خواهد شد.

دو نکته را می خواستم ذکر کنم :

دوستان، مبنای کار ما بر غیر انتفاعی بودن است لذا در دانلود عجله نکنید. ما بودجه و لذا پهنای باند محدودی داریم. در روزهای گذشته بار مضاعف استفاده از پهنای باند باعث شده که برای جلوگیری از تعلیق، سرویس را دوبار ارتقاء دادیم. سرویس با کمکهای شما برای بار سوم نیز ارتقا پیدا کرد و مشل پهنای باند برای یکسال رفع شد. با این حال از شما می خواهم کتابهایی که امروز واقعا لازم دارید را دانلود کنید. ما قول برپا ماندن کتابخانه را به شما میدهیم. یک روز یکی بستگانش فوت کرده بود داشت خرما خیرات می کرد … هر کس یک دانه بر می داشت و زمزمه ای … خلاصه عزیزی از راه رسید و دست کرد یک مشت خرما برداشت … فشار اومد به طرف … گفت برادر چه خبره یک نفر مرده اتوبوس که چپ نکرده!

حالا شما هم اگر به کتابخانه رفتید همه کتابها رو که بار نمی زنید ببرید! باز هم تاکید می کنیم که شما آزادید و با همه این اوصاف، به هیچ وجه قصد ایجاد محدودیت را نداریم و نخواهیم داشت. ولی در صورت اتمام پهنای باند ماهانه خود به خود لینکهای مستقیم قطع خواهد شد.

نکته دوم بیشتر تعجب است تا درخواست … زمانی که ما بیش از چند صد لینک مدیافایر غیر مستقیم و بلوکه شده و همینطور لینکهای مشکل دار آی فایل داشتیم، کمکهای بیشتری از سوی شما دریافت می شد و این کمکها بود که پشتوانه ای شد برای ارائه خدمات بهتر، حالا که خدمات بهتر شده آیا دلیلی دارد که از سوی شما حمایت نمی شویم؟ حمایتهای شما همیشه موجب ارائه بهتر خدمات وبگاه خواهد شد.

565

پر کن پیاله را، کین جام آتشین ... دیریست ره به حال خرابم نمی برد

دیدگاه کاربران
 • nimahtm ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ / ۶:۵۶ ق٫ظ

  خب آقا شما عضویت ویژه هم بذار ۳ماهه بگو n تومن ..اونوقت کتابخونمون مشکلشو حل میکنیم

 • شادی ۱۳ آذر ۱۳۹۱ / ۲:۲۹ ب٫ظ

  سلام. با افتخار لینک شدید.

 • ارسي نامه ۱۰ آذر ۱۳۹۱ / ۹:۵۵ ق٫ظ

  سلام
  می خواستم نظر شما رو در رابطه با مطلبی که در لیک زیر هست بدونم و خوشحال میشم توی وبلاگ نظرتون رو بخونم
  http://orosi90.blogfa.com/post/101

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان