دانلود کتاب معماری : اصول طراحی تحقیق در علوم اجتماعی

دانلود کتاب معماری : اصول طراحی تحقیق در علوم اجتماعی

عنوان کتاب : principles of research design in the social sciences

نویسنده:frank bechhofer

انتشارات : routledge

کد کتاب : ۰۲۷۳۰۱۳۰۹

توضیحات:

خوب این کتاب را کارشناس ما به عنوان کتاب غیر مرتبط به معماری کنار گذاشته بود تا به کتابخانه شهید فلانی محله اهدا کنیم. منتها اگر خاطرتان باشد ما یک روش تحقیق در دانشگاه داشتیم که اصول و مبانی تحقیق را به طور کلی مورد مطالعه قرار می داد و خیلی مفید بود برای دانشجویانی که این روزها همه تحقیقات خود را از یک جستجوی گوگل شروع می کنند و در نهایت به یک دانلود خیلی سریع …

تا همینجای مطلب را داشته باشید، یک چیزی در مورد سرعت دانلود امروز دیدم یک دوستی در باکس سایت فور شیر پیام گذاشته که آقا این پسورد کتابها چی بود من سریع سایت رو بستم الان یادم نمیاد از کجا این کتاب رو گرفتم! مدتها بود می خواستم ببینم این بازدید کننده هایی که نرم افزار آمارگیر زمان بازدید آنها را زیر ۱۰ ثانیه ثبت می کند کجا هستند! ولی سرعت اجازه نمیداد تا اینکه یکی اینجوری گیر افتاد!!

بله داشتم می گفتم به دانلود خیلی سریع ختم می شود این تحقیقات جدید … خوب این از یک طرف و علوم اجتماعی یکی از مرتبط ترین علوم به معماری است چرا که یک سر محصولات ما همیشه به اجتماع ختم می شود و شناخت معمار از بستر اجتماعی محصول خود می تواند به موفقیت یا شکست حرفه ای او بینجامد. به اینجا که رسیدیم من نوشته اهدایی از طرف معمارشیتکت را لاک گرفتم و کتاب را احیا کردم تا در اختیار شما بزرگواران قرار دهم.

کتاب را از آدرس های زیر دانلود کنید:

لینک مستقیم : اصول طراحی تحقیق در علوم اجتماعی (به زودی)

پسورد فایل : www.memarchitect.com

حجم فایل : حدود ۷ مگابایت

فرمت فایل : pdfواقعی (با امکان انتخاب متن)

تعداد صفحات : ۱۹۵ صفحه

کلیدواژه : تئوری معماری
565

پر کن پیاله را، کین جام آتشین ... دیریست ره به حال خرابم نمی برد

دیدگاه کاربران
 • پیمان ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ / ۸:۳۷ ب٫ظ

  سایت خوبیه دست مریزاد ولی این فایل قابل دانلود نیست… اگر امکان داره راهنمایی کنید برای دانلودش

 • aligoolakh ۲ بهمن ۱۳۹۱ / ۶:۳۳ ق٫ظ

  گذاشتن ترجمه کتاب ها به فارسی ۲ تا اشکال داره:
  ۱- به لحاظ قانون حقوق نشر و ناشرین این وب سایت به مشکل اساسی بر میخورد.تمامی حقوق کپی رایت در ایران نقض می شود و بعداً هم شما ها پاسخگو نیستید ، ایشان پاسخگو هستند.در ضمن اون ناشر بیچاره که با این هزینه های زیاد در تحریم کتاب چاپ می کنه رو به زمین نزنید.ولی ناشر آمریکاییه ککش هم نمی گزه.
  ۲- زمانی که به خواندن مطالب انگلیسی عادت کنید ، دیگر شاه کلید در دست شماست.هر مطلبی را در جا از اینترنت استخراج می کنید.زبان تخصصی شما هم بسیار تقویت می شود.
  —-
  این مطالب را بر اساس تجربیاتم بیان کردم.

 • mina ۳۰ دی ۱۳۹۱ / ۱۰:۲۴ ب٫ظ

  از این که شما اینقدر براتون مهم تحقیق واقعا خوشحالم.ولی اگه که قرار تشویق کنید دیگران و با گذاشتن ترجمه فارسی کتاب ها حتما موفق می شیدو مخصوصا با این رویکرد و مفاهیم.ممنون

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان