مشکل پانلهای یکپارچه کورین ۳

مشکل پانلهای یکپارچه کورین (corian)

شماره موضوع : ۰۰۴۶

در توضیح عکسهای شماره ۰۰۰۵ گفته بودم که به یکسری پنلهای یکپارچه دست پیدا کردیم که با وجود قیمت بالا، یکپارچگی و نبود درز و استحکام نهایی کار، آنها را برای سرویهای عمومی به صرفه می کند؟ خوب حرفم را به طور کامل پس میگیرم، این پانلها بدون هیچ گونه علت مشخص پس از مدتی شروع به باز شدن از محل درزها کردند …

 مشکل پانلهای یکپارچه کورین (corian)

حتی برخی از درزها آنقدر باز شدند که دو تکه پانل یکپارچه کاملا از هم جدا شدند … خیلی متاسف شدم … ای کاش از سنگ استفاده شده بود!

565

پر کن پیاله را، کین جام آتشین ... دیریست ره به حال خرابم نمی برد

دیدگاه کاربران
 • سخنگو ۲۰ بهمن ۱۳۹۲ / ۶:۱۵ ب٫ظ

  در تکمیل فرمایشات جناب حجتی باید عرض کنم در کارگاه ، لایه برداری از سطوحی که چسب میخورند را با سمبادۀ هشتاد انجام می دهیم ، ضمنا محل اتصال را نیز با محلول استون پاک کرده و کاملا با پمپ باد تمیز می کنیم .
  همچنین چسب مصرفی هم تاثیر بسزایی دارد ، تجربۀ شخصی بنده در زمینۀ چسبها بدین صورت بوده که برندهای متفرقه در مرحلۀ ژل شدن سرد عمل میکنند و قطعه را جوش نمی دهند ، ولی چسبهای برند سامسونگ بصورتی قطعات را به هم می چسبانند که اگر عمدا بخواهیم آنها را از هم جدا کنیم منجر به شکستن کورین خواهد شد ، به همین دلیل ما پروژه هایی که با این چسبها اجرا کرده ایم تماما ضمانت کرده و هنوز هم به عنوان بهترین نمونه های مصرفی موجودند ، مانند سرویسهای بهداشتی دریاچۀ چیتگر
  http://www.corianpassargad.com

 • بهرنگ حجتی ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ / ۲:۳۳ ب٫ظ

  با سلام
  اسمبل کورین مرحلۀ مهم کاره.
  قبل از چسب کاری حتما باید با فرز لبه هایی که چسب میخورنذ را بسابونید.
  دست کاملا تمیز و بعد از فرز حتما با تینر ۲۰۰۰ سطوح را تمیز کنید. اگه چسب رو برای ۱۲ ساعت بزارید ه خشک و سرد بشه، در ضمن روی کارتون خاک یا غبار نشینه، فکر کنم نتیجۀ متفاوتی رو بدست بیارید.

 • سهراب تکبیری ۴ مهر ۱۳۹۱ / ۷:۰۲ ب٫ظ

  فکر کنم هشدارشو داده بودم مهندس جان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان