عایق رطوبتی لایکوپلاست

عایق رطوبتی لایکوپلاست

عایق رطوبتی که در کارگاههای ما استفاده می شود و یا حداقل آنها را که من میشناسم، قیر و گونی، ایزوگام که انواع دارد، عایق های آب پایه مثل لایکوپلاست و عایق رطوبتی کناف هستند.

عایق لایکوپلاست، leycoplast یکی از محصولات شرکت آلمانی لیده leyde و یک عایق آب پایه جالب توجه است، از خصوصیات این عایق میشود اجرای بسیار راحت، ترمیم وحشتناک راحت و سرعت نسبتا بالا پایینتر از سرعت ایزوگام در سطوح وسیع و بالاتر از آن در سطوح کوچک، تمیزی آن، بی خطر بودن خصوصا در مقایسه با قیر و گونی و مقاومت بالای آن است…

خود شرکت البته خصوصیات بیشتری ارائه کرده که در آدرس وبسایت آن موجود است، چیزی که تنها این عایق را کمی تحت الشعاع قرار می دهد، قیمت آن است البته فرصت نشد که ما مقایسه مناسبی داشته باشیم اما اگر تمام شده، متر مربع قیرگونی ۱۵۰۰ و ایزوگام ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ باشد، این محصول صرفا مصالح متر مربعی ۶۰۰۰ تا ۷۰۰۰ تومان می شود باز هم تکرار میکنم که این ارقام دقیق نیستند.

565

پر کن پیاله را، کین جام آتشین ... دیریست ره به حال خرابم نمی برد

دیدگاه کاربران
 • مهندس عمران ۶ فروردین ۱۳۹۲ / ۴:۳۷ ب٫ظ

  البته مسکن مهری که شرکت های ترکیه ای پیمانکاریشو گرفته بودن دست از همین عایقی که شما هی تعریفشو میکردین برای عایق کاری توالت ها و حمام ها استفاده کردند.حالا برین ببینین چی شده.همه دوباره توالت ها و حمام ها رو بعد از ۲ سال کندن و ایزوگام کردن.هیچ چیزی جای ایزوگام خوب رو نمیگیره.میگین نه ، همون پروژتون رو ۳ سال دیگه برین ببینین!

  • مهدی مطلق ۹ فروردین ۱۳۹۲ / ۹:۳۰ ق٫ظ

   حتما عایق رو بد اجرا کردند، مطمئنا یه شرکت آلمانی عایق بد تولید نمیکنه، راستش بخشهایی از پروژه خیلی طول کشید تا ساختمان افتتاح شد و بیش از سه سال از عایق کاری گذشت. ولی خوب توی این فاصله استفاده هم نشده بود از سرویسها … ایزوگام هم اگه بد استفاده بشه آب میده.

   • مهندس عمران ۹ فروردین ۱۳۹۲ / ۱۰:۱۵ ق٫ظ

    بعداً من مرده و شما زنده میبینیم که آب میده یا نه!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان