دانلود کتاب معماری : مسیرهای بتنی، اجرا و بازدهی

دانلود کتاب معماری : مسیرهای بتنی، اجرا و بازدهی

عنوان کتاب : concrete pavement design construction and performance

نویسنده:  Norbert Delatte

انتشارات :

کد کتاب : ۰۲۴۸۰۱۳۱۲

توضیحات:

کلا مبحث راهها ، در اصل به مهندسی سیویل که شاخه ای از مهندسی عمران است بر می گردد و جزیی از شرح خدمات سیویل است، اما از آنجا که خیلی وقتها راه ها و مسیرها بخشی از طراحی محوطه و معماری هستند، داشتن آگاهی اولیه برای یک معمار نسبت به این مسایل امری لازم است. در این دنیایی که ما هستیم به محض اینکه مهندس سیویل به شوت بودن شما پی برد، بلافاصله هر مساله غیر استانداردی را به شما قالب خواهد کرد از جزییات کپی شده نا مربوط تا مقاطع غیر استاندارد مسیرها و جمع آوری نامناسب آبهای سطحی و شیبهای نامناسب خیابانها و پیاده روها و اتصالات غیر استاندارد دو یا چند مسیر شیبدار با هم … بگذریم کجا بودیم؟ مسیرهای بتنی؟

بله کفسازیهای بتنی که ما با آنها سر و کار داریم بیشتر در پیاده رو ها و محوطه ها و … و مسیر و محل پارک هواپیما در فرودگاها به کار می رود، این کفسازی ها گاهی بسیار حساسند و نیاز به محاسبات دقیق دارد مثلا مسیر عبور ماشین آلات حمل کانتینر در پایانه های کانتینری و بعضی وقتها کمتر مهمند مثل پیاده رو خیابان خانه شما.

خطراتی مثل ترک خوردن، پوسته شدن، قلوه کن شدن، نشست کردن ، سابیده شدن و … همیشه مسیرهای بتنی را تهدید میکند، دیدن کتاب برای یک امر تخصصی و یا شاید برای کنجکاوی توصیه می شود.

کتاب را از آدرس های زیر دانلود کنید:

لینک مستقیم : مسیرهای بتنی، اجرا و بازدهی ( به زودی )

پسورد فایل : www.memarchitect.com

حجم فایل : حدود ۳ مگابایت

فرمت فایل : pdf واقعی ( با امکان انتخاب متن )

تعداد صفحات : ۳۸۹ صفحه

565

پر کن پیاله را، کین جام آتشین ... دیریست ره به حال خرابم نمی برد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان