پانلهای یکپارچه کورین (corian)

در سرویسهای عمومی غالبا بحث نظافت و تمیزی مهمترین مساله است، اینکه شما از مصالحی استفاده کنید که کمترین درز را برای تجمع باکتری و کثافتها داشته باشد، یکی از بخشهای آسیب پذیر در این سرویسها، روشویی های یکپارچه است. وقتی شما از روشویی های تکی استفاده میکنید، واحد ها مجزا هستند و مشکلی هم نیست، اما وقتی همه روشویی ها را به صورت مجتمع میبینید، خوب باید برای اجرای یکپارچه آن فکری هم بکنید…

اینجور وقتها تا مدتها یک جزییات ساده وجود داشت: استفاده از سنگ برای بخشهای مختلف و چسباندن یا پیچ کردن. خوب لای این چسبها و پیچها و درزهایی که ایجاد میشد، محل تجمع لجن و باکتری بود. تا اینکه مصالحی معرفی شدند که در بخشهای مختلف خود هیچ درزی ندارند! چند مدل از این مصالح وجود دارد، یکی از اینها پانهای کورین (corian) است. این پانلها با چسبهای مخصوصی به هم میچسبند و شما هرگز در کار نهایی محل درز را نمیبینید : اصلا درزی وجود ندارد.

مواظب باشید این فشار فقط برای اتصال است اگر زیر این پانلها باز دارنده ای وجود داشته باشد در نهایت چسب خود را رها خواهد کرد

محل روشویی ها از قبل مشخص و سفارش داده شده

محل درز پس از نهایی شدن اتصال به هیچ وجه قابل تشخیص نیست.

565

پر کن پیاله را، کین جام آتشین ... دیریست ره به حال خرابم نمی برد

دیدگاه کاربران
 • محمود حاجیزاده ۱۵ مرداد ۱۳۹۱ / ۱۲:۳۲ ب٫ظ

  سلام این کارو من تو تو مصلی نجف نصب کردم تعجب میکنم این عکسا دست شما چیکار میکنه ممنون میشم جواب بدین

  • مهدی مطلق ۱۵ مرداد ۱۳۹۱ / ۳:۴۳ ب٫ظ

   @محمود حاجیزاده, حتما زمانی که شما در حال نصب بودید من از آن نقطه عبور کردم. راه دیگری که با دوربین بشود این عکسها را گرفت هست؟

   • چرخچی ۲۹ تیر ۱۳۹۲ / ۱۱:۳۶ ق٫ظ

    خواهشمند است از تصاویر نمونه کار خود در سایت قرار دهید و ما اجازه استفاده از کاز های اجزایی خود را به شما نمی دهیم خواهشمندم جهت آشنایی بیشتر به شماره تلفن ما به شماره ۰۲۱۶۶۴۲۲۴۲۷ و از سایت http://www.fourteen.ir با ما ازتباط بر قرار کنید .

    با تشکر

    • مهدی مطلق ۳۰ تیر ۱۳۹۲ / ۳:۴۷ ب٫ظ

     این کار دقیقا نمونه کار اجرایی بنده است. در آن جایی که پیمانکار جزء این کار رو انجام داد، بنده سرپرست اجرای معماری بودم، برای ارائه تصاویر کارهایی که مستقیما زیر نظر خودم انجام گرفته نیازی به اجازه از شما ندارم با سپاس.

     • چرخچی ۱ مرداد ۱۳۹۲ / ۴:۱۷ ق٫ظ

      پاسخ شما بسیار گستاخانه و بدونه پایه و اساس هست و خواهشمندم جهت اثبات گفته هایتان بصورت حضوری و یا تلفنی با شماره مذکور تماس بگیرید در غیر اینصورت بصورت قانونی با شما برخورد می شود .

     • مهدی مطلق ۳ مرداد ۱۳۹۲ / ۳:۲۸ ق٫ظ

      صحبت شما گستاخانه و بی پایه است برادر، اصلا چه اثباتی ارائه کردید که کار شماست؟ هر چه سریعتر به صورت قانونی برخورد کنید ببینم. ضمنا اینو بدون، اگر کار شماست، بسیار غیر مسئولانه کار کردید. سه ماه بعد مجبور شدم نفراتم رو برای اصلاح پانلهای جدا شده بزارم … به زودی هم مطلب دیگری در خصوص مشکلات این پانلها ارائه خواهم کرد. الان هم که کار به بهره برداری رسیده هر کس به قصد قضای حاجت مراجعه کند، می تواند از این پانلهای نصب شده عکس گرفته و در اختیار کل دنیا قرار دهد.

    • محمدرضا مجاهدی ۲ مرداد ۱۳۹۲ / ۵:۳۷ ب٫ظ

     ببخشید من به سایت شما مراجعه کردم هیچکدام از این تصاویر را اونجا ندیدم. منظورتون رو نمی فهمم یعنی می فرمایید آقای مطلق این تصاویر را از توی کامپیوتر شخصی شما برداشته؟! دوم این که در هر پروژه ای علاوه بر تیم نصاب و مجری، طراح، سرپرست و ناظر و افراد ذی صلاح دیگری وجود دارند که می تونن از دتایل های اجرایی و مراحل پیشرفت کار عکس بگیرند. سوم این که مگر ایشون ادعا کرده که این کارها را خودش نصب کرده یا انجام داده؟! چهارم این که این توضیحات مربوط به تصاویر را هم شما جایی نوشته اید؟ آخر این که شما می تونستین خیلی مودبانه اینجا خودتون رو معرفی کنید و بگید ما هم شرکتی هستیم که به صورت تخصصی این پانل ها را اجرا می کنیم. ایشون نزدیک دو ساله که داره از کارگاههایی که تو اونها مسئولیت داشته تصاویری رو می گذاره و تجربیات ارزشمندش رو در قالب نوشته هایی در کنار عکس ها در اختیار مخاطبین قرار می ده

 • ali shamsi ۱۶ فروردین ۱۳۹۱ / ۱۱:۳۵ ق٫ظ

  جالب بود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان