کارنامه سال ۹۰ معمارشیتکت

معمارشیتکت در سال 90

به عادت سال قبل نگاهی به کارنامه سال ۱۳۹۰ معمارشیتکت خواهیم داشت… سال ۹۰ برای ما یک سال نفس گیر و پر کار بود :

پوسته و ظاهر سایت را عوض کردیم و در پوسته جدید دسترسی شما به پستها و ظاهر کلی کار بهبود پیدا کرد … با تشکر فراوان از آرمان گرامی
بخش کارگاه هرچند با تعداد پستهای کم، آغاز به کار کرد و برای آن آینده خوبی پیش بینی کردیم خصوصا در سال آینده
بخش کتاب با طرح هر دو روز یک کتاب در خدمت شما بود و ضمن چالشهایی که داشت توانست بیش از ۱۵۰ کتاب به کتابخانه اضافه کند
افزایش فضا و پهنای باند وبگاه برای سومین بار که اگر به بار چهارم برسد به دلیل افزایش هزینه ها قطعا سایت به تعطیلی می کشد (این خوب بود یا بد؟!)
آماده شدن صفحه معمارشیتکت در فی@س بو#ک برای دوستانی که در آنجا ارسال کتابها و مطالب ما را دنبالمی کنند (اولین اصلاح کلمه دمبال هم همینجا اتفاق افتاد!)

اینهم از آمار عددی وبگاه و مقایسه ای با سال ۱۳۸۹ و سالهای گذشته…

تعداد مطالب از ۱۶۶ در سال ۸۹ به بیش از ۴۲۵ مطلب یعنی در سال گذشته پستها دو و نیم برابر شدند، هچنین ارائه مجدد مطلب وبگاه دیگری نیستند. از اول هم نبودند.

تعداد بازخوردها از ۷۲۰ به ۱۵۵۵ یعنی به اندازه تمام این سالها مخاطب داشتیم

و بازدید امسال از ۱۴۰،۰۰۰ به ۶۴۴،۲۳۸ یعنی وبگذر مشکلی داشته؟ نمیدانم

بخشهایی که در آن ناموفق بودیم یکی جذب همکاری شما بود در ارائه و معرفی کتابهای فارسی و خارجی که راه خوبی برای آن نیافتیم هرچند که صفحه آن تا حدودی آماده است. و دوم جذب تبلیغات و یا هر راه دیگری که ما را به تامین هزینه های وبگاه امیدوار کند و شاید در آینده نویدی باشد برای مستقیم کردن لینکها …

و افق آینده ما یکی طرح هر چهار روز یک جزییات اجرایی معماری است به صورت عکس(ها)یی  از کارگاه ساختمانی دوم ایجاد عضویت به صورت محدود برای رسیدن به بحث جذب همکاری شماست و کمی دورتر از این افق باز کردن گروه معمارشیتکت است خصوصا گروه کارگاه معمارشیتکت و یا تبدیل صفحه موجود به کارگاه که حتما موجب ریزش دوستان ما خواهد شد…

کمی دورتر از این افق، ایجاد سیستمی برای جذب هزینه است هم برای ادامه یافتن و سر پا ایستادن وبگاه است و هم برای مستقیم کردن لینکها… سال خوبی داشته باشید وقت برای خیالپردازی زیاد است.

 

565

پر کن پیاله را، کین جام آتشین ... دیریست ره به حال خرابم نمی برد

دیدگاه کاربران
  • بهار ۱۷ فروردین ۱۳۹۱ / ۶:۱۸ ب٫ظ

    سلام.خدا قوت.فکر می کنم معمارشیتکت تونسته جای خودشو بین بچه های معماری باز کنه، به خاطر تلاش هاتون لازم دیدم از شما تشکر کنم. راستی من سال اولی وبلاگ شما هستم(سال گذشته باهاش آشنا شدم) برای من خیلی مفید بود.لطفا با همین قوت و حتی بیشتر به کارتون ادامه بدین.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان