دانلود کتاب معماری : یک معماری پویا (متکامل)

عنوان کتاب : an evolutionary architecture
نویسنده: john frazer
انتشارات: –
کد کتاب : ۰۱۶۳۰۱۳۰۴
توضیحات:
این کتاب تلاشی است برای توضیح و تفسیر فعالیت هایی که از حدود سی سال پیش شروع شده است. هنگامی که من به عنوان دانشجو وارد رشته معماری شدم ( من نه! نویسنده کتاب ) و تا مقطع لیسانس در مدرسه معماری AA ادامه دادم. در طی این مدت، از سیستم ها و مهارتهای کامپیوتری شکل گرفته در دانشگاه کمبریج و از ابتکارات شرکت نرم افزار کامپیوتری Auto graphics استفاده بردم. همین جا مایلم تشکر کنم از … ( نویسنده را با دوستانش تنها می گذاریم.)
کتاب “یک معماری پویا” ، مفاهیم پایه ساخت فرم را در معماری مورد بازبینی قرار داده است. همزمان با این بررسی، جستجویی علمی برای دستیابی به یک تئوری تغییرات فرمی در طبیعت نیز صورت گرفته است.
تاثیر این بررسی ها، خود را در فرم های معمارانه ای نشان داده که می توانند به محیط طبیعی اطراف خود واکنش نشان دهند . این فرم ها می توانند پایه ای باشند برای ساختار معمارانه ای که مثل یک ساختار زنده رفتار کند…
ترجمه ای بود از مقدمه کتاب که نشان می داد با یک کتاب هیجان انگیز در زمینه معماری طرف هستیم. فرم هایی با قابلیت تکرار در دو یا سه بعد ، اشکال پایه ای که می توانند فرم های منعطفی را پایه ریزی کنند در این کتاب مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.
این کتابی است که به ما احساس پیر شدن می دهد. چطور؟
کتاب را از آدرس های زیر دانلود کنید:
لینک مستقیم : یک معماری پویا (متکامل)

پسورد فایل : www.memarchitect.com
حجم فایل : حدود ۱۰ مگابایت
فرمت فایل : pdf تصویری
تعداد صفحات : ۱۲۶ صفحه

565

پر کن پیاله را، کین جام آتشین ... دیریست ره به حال خرابم نمی برد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان