یک بار دیگر معمارشیتکت پوست انداخت …

خوب … خیلی کوتاه باید بگم چقدر جالب شد بالاخره روز تولد مسلم ابن عقیل با عید فطر افتاد توی یک روز و ما هم این قضیه رو به فال نیک گرفتیم … مدتها بود بازدید کننده ها می گفتند که از دیدن چهره تکراری معمارشیتکت خسته شدند …

پاسخ هم این بود که سیرت مهمه برادر من نه صورت، منتها هی توی آینه به این دماغ نگاه میکردم تا بالاخره دماغ این وبگاه هم عمل شد. دوستان چشمهای متورم و پف کرده یا منوهای آویزان یا هر مشکل دیگر را مشاهده کردید وحشت نکنید… فعلا در حال آزمایش نسخه نهایی هستیم و همینجا ازجناب آرمان طاهریان برای پیاده سازی و جراحی این قیافه جدید تشکر میکنم.

و تا چند روز آینده با تغییرات خیلی زیادی در سایت مواجه خواهید شد … البته مثل اینکه کمی هیجان زده شدم … تغییر دیگری تا مدتها نداریم فعلا همین بود!

565

پر کن پیاله را، کین جام آتشین ... دیریست ره به حال خرابم نمی برد

دیدگاه کاربران
 • شیوا جم ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ / ۳:۵۳ ب٫ظ

  …ایول رفیق ولی چرا دسترسی به صفحات قبلی برای دیدن کتب کتابخانه غنی شما و لیست کتابهای موجودتان را حذف کرده اید

 • سهراب تکبیری ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ / ۱۱:۴۳ ق٫ظ

  …….. اگر کاری ارزشمند و قابل تقدیر باشد ( که یقینا هست ) با طنزی یک مخاطب چیزی از ارزشهایش کم نمیشود ( که یقینا نمیشود)…….” ما دستهامون بالاست مهندس”

 • مهدی مطلق ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ / ۷:۳۱ ب٫ظ

  عجب! با این حرف دو سه هفته وبگردی و طراحی تو فوتوشاپ و زحمت دو هفته برادرعزیزمون آرمان طاهریان رو دود کردی رفت هوا!

 • سهراب تکبیری ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ / ۷:۰۰ ب٫ظ

  …….مهندس جان خسته نباشی دستت درد نکنه اما من هر چی نگاه میکنم میبینم دماغش سر جاشه ووو تغییری هم نکرده …فقط…هوم …. گوشها و چشمهای سمت چپ و راستش جابه جاشدند … و لی به هر تنوعیه و رفع یکنواختی….. خوب شایداز اون حقه قدیمی دانشجویی استفاده کردی که با معکوس کردن پلانها الترناتیو میتراشیدیم………

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان