دانلود کتاب معماری : میس وان در روهه ، ویلاهای کرفلد

دانلود کتاب معماری : میس وان در روهه ، ویلاهای کرفلد

عنوان کتاب : mies van der rohe, the Krefeld villas

نویسنده: kent kelienman and leslie van duzer

انتشارات: Princeton Architectural Press, New York

کد کتاب : ۰۱۲۱۰۱۲۲۵

توضیحات:

شهرستان شهید پرور، ولایت مدار و همیشه در صحنه کرفلد، از شهرستانهای کشور آلمان با مردمی مهمان نواز و خون گرم، معرف حضور دوستان هست، بافت سنتی این شهرستان با معماری سنتی و بومی و آموزه های اسلامی گره خورده است … در حال نوشتن تحقیق در خصوص یک روستا یا شهر در ایران هستید؟ نوشته گفته شده برای هر شهری در ایران صدق میکند.

در کتاب پیش رو، کارهایی از معمار شهیر، میش وان در روهه را در کرفلد آلمان ببینید، همچنین در خصوص کرفلد در ویکی پدیا بخوانید:

کرفلد یکی از شهرهای ایالت نوردراین-وستفالن در غربی آلمان است. این شهر در ناحیهٔ جنوب غربی منطقه رور واقع شده و مرکز شهر تنها چند کیلومتر با رودخانهٔ راین فاصله دارد؛ به‌طوری‌که بخش «یوردینگن» به‌طور کلی در داخل این رودخانه واقع شده‌است.

شهر کرفلد از طریق بزرگراه به شهرهای کلن، نیجمگن، آخن، دوسلدورف، دورتموند و کاسل مرتبط می‌شود. این شهر هم‌چنین به شهر مخملی و ابریشمی شهرت یافته‌است.

در بیش‌تر مناطق تازه‌تأسیس کرفلد مردم به مطالعه علاقه‌مندند. به طوری که در مراسم سالیانه‌ای از ۳۰ دبیرستان برگزیده و از دانش‌آموزان و والدین آن‌ها تجلیل می‌شود. امروزه در اطراف کرفلد آموزش زبان آلمانی رواج پیدا کرده‌است…

کتاب را از آدرس های زیر دانلود کنید:

لینک مستقیم : میس وان در روهه ، ویلاهای کرفلد

پسورد فایل : www.memarchitect.com

حجم فایل : حدود ۲۳ مگابایت

فرمت فایل : pdf واقعی ( با امکان انتخاب متن )

تعداد صفحات : ۱۴۴ صفحه

565

پر کن پیاله را، کین جام آتشین ... دیریست ره به حال خرابم نمی برد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان