شما هم به کتابخانه خودتان کمک کنید.

انبوهی از کتابها ، فیلمها و منابع ارزشمند معماری در پشت صحنه معمارشیتکت انبار شده است. اما در سال گذشته به طور متوسط هر ماه ۲ کتاب در اختیار شما قرار گرفت. کتابهایی که استفاده آن بیشتر بود و یا به صورت موردی از طرف شما درخواست شده بود.

۲ کتاب در هر ماه به معنی ۲۴ کتاب در سال است و این یعنی بیشتر از ۱۰۰ سال باید ما عمر کنیم تا فقط کتابها را در اختیار شما قرار بدیم…

اگر هر کدام از شما دوستان ، فقط یک کتاب را برای بقیه آماده کنید، با توجه به متوسط آماری که ما داریم … این ۱۰۰ سال ، روی کاغذ به یک هفته کاهش خواهد یافت! (متوسط بازدید روزانه + تعداد دفعاتی که کتابها دانلود شده است. نشان دهنده روزانه  ۲۲۰ دانلود کتاب است و ۱۵۰۰ کتاب را بر ۲۲۰ تقسیم کنید …)

اما خارج از کاغذ و در صورتی که دست به دست هم بدیم و کار را به خوبی پشتیبانی کنیم … این ۱۰۰ سال به ۳۰ ماه کاهش خواهد یافت ( هر ماه ۵۰ کتاب آماده سازی شود.)

دوستان، ما ۱۰۰ سال عمر نمیکنیم … شما چطور ؟ از شما می خوام که دست به دست ما بدید و هر نفر ، فقط یک کتاب را آماده سازی کنید. شیوه کار در صفحه همکاری با کتابخانه آمده است. و این را در نظر داشته باشید که شما با ورق زدن کتاب ، ابتدا خود با آن آشنا خواهید شد.

همچنین ، کتابهای آماده شده به نام شما ، انتشار خواهد یافت. حتی اگر فعلا قصد همکاری ندارید ، همین حالا برای آشنایی با نحوه کار به صفحه همکاری با کتابخانه مراجعه کنید، و از نظرات خود در این زمینه ، ما رو آگاه کنید.

ممنون از همه شما.

این طرح به دلیل عدم همکاری موفقیت آمیز نبود، حتما طرح کارایی نبوده و یا در تعریف و یا در اجرا مشکلی داشته …

565

پر کن پیاله را، کین جام آتشین ... دیریست ره به حال خرابم نمی برد

دیدگاه کاربران
 • نارون ۲ خرداد ۱۳۹۱ / ۱:۵۰ ب٫ظ

  هنوزم برای آماده سازی کتاب به کمک احتیاج دارید؟

  • مهدی مطلق ۴ خرداد ۱۳۹۱ / ۸:۳۴ ق٫ظ

   @نارون, همیشه برای آماده سازی کتاب به کمک احتیاج داریم، کمک به کتابخانه در حال حاضر به دو صورت معرفی کتاب فارسی و ارائه کتاب لاتین از منوی همکاری با ما قابل دسترسی است، سپاس از توجه شما

 • محمد ۸ بهمن ۱۳۸۹ / ۷:۳۵ ب٫ظ

  http://ktruc-xdung.blogspot.کم
  وبلاگ بالا خیلی می تونه به شما کمک کنه!
  اکثر فایلاش رو فورشر آپلود شده.
  کنکور ارشد تموم شه ، سعی می کنم کمک کنم.
  پست جالبی بود
  موفق باشید

  • مهدی مطلق ۹ بهمن ۱۳۸۹ / ۳:۳۹ ب٫ظ

   ممنون از لطف شما، مسلما کمک تک تک شما برای ما مفید خواهد بود. اینجا مشکلی برای میزان دیتا و یا آپلود فایلها نداریم. اتفاقا دیتا خیلی داریم ولی به کمک همه برای معرفی این انبوه اطلاعات نیاز داریم. ممنون از توجه شما

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان