چرا نوشته های کوتاه هم ادامه مطلب دارند؟

دوستان جدیدا برای استفاده بهتر کسانی که تازه آشنا شدند با اینجا و حتی برای استفاده بهتر خود ما ، در ساید بار قسمتی اضافه کردیم به عنوان مطالب پر بازدید، شما از این طریق میتونید با مطالبی که احتمالا مفیدتر بودند و یا از طرف سایر دوستان با استقبال بیشتری روبرو شندند آشنا بشید … مثلا کتاب تایم سیور به حق به عنوان وزنه و نقطه عطفی در معرفی کتابها ، اینجا مطرح شده.

کار این بخش به صورت سیستماتیک هست و در هفت روز گذشته مطالبی که بیشتر اقبال داشته اند نشون داده میشه … همه اینها رو گفتم تا توضیح بدم برای اینکه این سیستم دقیقتر کار کنه همه مطالب باید ادامه مطلب داشته باشند حتی اونها که کوتاه هستند. وقتی کتابی به این با ارزشی معرفی شده طبعا برای دانلود اون ارزش داره که ادامه مطلب را بزنید … و بدونید که مطالب غیر کتابی که اینجا قرار داده میشود حاصل بررسی های طولانی و چند بار ویرایش هستند به همین خاطر …

565

پر کن پیاله را، کین جام آتشین ... دیریست ره به حال خرابم نمی برد

دیدگاه کاربران
  • محمد جواد ۳ دی ۱۳۸۹ / ۶:۴۰ ق٫ظ

    مهدی جان سلام. نه اینجا اصلا خوب نیست! منو ببینی چی میگی! هنوز شروع نکرده شکسته شدم. خیلی راحت نیست. خیلی ها میگن حتی حدود ده سال از عمر ادم کم میشه. دارم به راحتی اثراتش رو می بینم. شبا نمی مونم تو منطقه. معمولا شبا برمی گردم. بوی گاز و گوگرد خیلی زیاده. ولی اره شهر بوشهر جای پیشرفت داشتی اگه اومده بودی. در هر صورت خواستمون همین بوده که الان هستیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان