قوانین سایت

 

 

کلیه کاربران معمارشیتکت موظف به رعایت و قبولی تمامی شرایط و قوانین نوشته شده در این صفحه هستند.

 1. سوالات قبل از خرید را می توانید از طریق بخش دیدگاه های مربوط به همان محصول مطرح کنید.
 2. نیاز به راهنمایی یا پشتیبانی موارد خاص از طریق سیستم تیکتینگ معمارشیتکت انجام خواهد شد.
 3. پیش از خرید ابتدا محصول مورد نظر را از هر نظری بررسی کرده و نسب به خرید خود مطمئن شوید. ( جزئیات محصول , نظرات سایر خریداران  و …)
 4. در انتخاب خود کاملا دقت کنید هزینه خرید به هیچ وجه قابل برگشت نمی باشد.
 5. محصولات معیوب با بررسی و تایید کارشناسان معمارشیتکت از روی سایت حذف خواهند شد و هزینه مشتری را برگردانده شده یا محصول سالم دیگر را جایگزین می شود.
 6. بازگشت وجه در برخی موارد فقط و فقط با شارژ کیفی پول می باشد و مشتری می تواند برای خرید های دیگری از ان هزینه استفاده کند.
 7. خریدار با پرداخت مبلغ فاکتور محصول تمامی شرلیط و قوانین خرید از معمارشیتکت را پذیرفته و نیازی به امضا یا ملاقات حضوری ندارد.
 8. کلیه اطلاعات مشتریان نزد معمارشیتکت محفوظ می باشد و معمارشیتکت نسبت به اطلاعات محرمانه کاربران خود مسئول است. ارائه اطلاعات مشتری تنها با ارائه حکم از مراجع قانونی و قضایی امکان پذیر خواهد بود.
 9. خریداران حق فروش یا به اشتراک گذاری رایگان محصولات خریداری شده را ندارند. در صورت مشاهده طبق قوانین رسمی کشور تابع قوانین جمهوری اسلامی با فرد خاطی برخورد خواهد شد و دسترسی های او به فایل های خریداری شده قبل مسدود خواهد شد.
 10. هرگونه تبلیغ سایت های دیگر یا فروش محصول در سایر سایت ها بر خلاف قوانین سایت بوده و معمارشیتکت می تواند بدون هیچگونه اطلاع قبلی حساب کاربری فرد خاطی را مسدود کند. و حق هر گونه شکایت از اون سلب می شود.
 11. توهین و استفاده از حرف های رکیک در بخش دیدگاه ها و پشتیبانی سبب بسته شدن حساب کاربری می شود و کار هیچگونه حق شکایتی از این بابت نخواهد داشت.
 12. کلیه خدمات معمارشیتکت دقیقا به همان صورتی هست که در سایت مشاهده می کننید و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آن نمی شود. در ضمن هیچ ضمانتی برا اینکه محصول خریداری شده باب میل شما نبوده , یا داشتن تفاوت با نیاز شما  وجود ندارد.
 13. توافقنامه استفاده از خدمات وب سایت معمارشیتکت بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین جامعه های ناظر بر خدمات قابل ارائه معمارشیتکت بوده و از آنجا که این شایط و قوانین و توافقات در کشور و بین الملل به طور آنلاین , ماهانه و چند وقت یک بار امکان تغییر دارند، معمارشیتکت حق تغییرات آتی در بخش قوانین و شرایط را بر خود محفوظ می داند و نسخه قوانین و شرایط بروز شده را از طریق همین صفحه در اختیار و دید عموم قرار میدهد. لازم به ذکر است معمارشیتکت هیچگونه مسئولیتی در قبلا اطلاع رسانی نفر به نفر نیست و کاربران باید هر چند وقت یکبار به این صفحه سر زده و قوانین را با آخرین تغییرات اعمال شده دنبال کنند.
توسط
تومان